Blackadder Raw Cask Ladyburn 42 Years Old 1973 Lees meer..
Ladyburn – 42 Years Old (1973)
Blackadder Raw Cask | 0,70 l | 41,5%
Neus
Uiterst verfijnd en diep met aroma’s van gepolijste oude eik, honing en zachte vanille. Daarachter tonen van gedroogde appel, lichte citrus en een elegante wasachtige rijpheid die alleen zeer oude whisky’s tonen.
Smaak
Zijdezacht en harmonieus. Zoete mout, lichte karamel en rijp fruit vloeien samen met notige accenten, subtiele kruiden en perfect geïntegreerde, oude houttonen. Delicaat, maar met indrukwekkende complexiteit.
Afdronk
Lang en sereen, met aanhoudende zachte zoetheid, een vleugje kruidigheid en een elegante, droge houtafronding.
Karakter
Een uitzonderlijk zeldzame en museumwaardige single malt van een gesloten distilleerderij. Subtiel, complex en uiterst elegant — een whisky voor de ware liefhebber en verzamelaar van historische topbottelingen.
Blackadder Raw Cask Ladyburn 42 Years Old 1973


Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen